Jaki lekarz? a może zespół specjalistów pomoże w chorobie Hashimoto?

Jaki lekarz mi pomoże gdy mam chorą tarczycę? Endokrynolog? A może nie lekarz tylko dietetyk? Przybieram na wadze, to może fizjoterapeuta?

Wybranie najlepszego dla siebie lekarza aby zlecił badania i na ich podstawie zdiagnozował czy chorujesz na Hashimoto to wyzwanie? A czy wyzwaniem będzie także wdrożenie zmian aby poczuć się lepiej? A czy wyzwaniem będzie także odnalezienie się w gąszczu informacji wzajemnie sobie przeczącym z googla na temat Hashimoto?

No ba! Niby to takie łatwe wyłuskaj to co Ci służy, a jednocześnie staraj się przestrzegać zaleceń „proszę się mniej stresować”, proszę unikać sytuacji nerwowych? Serio?

No właśnie… zresztą znając Ciebie, już pewnie na wiele różnych sposobów próbowałaś poznać przyczyny choroby i szukałaś wiedzy aby wiedzieć co może Ci pomóc. Tylko… ostatecznie nie samą wiedzą człowiek może sobie pomóc, chociaż to powinien być zapewne fundament, w końcu budujesz swoje zdrowie jakby na nowo, ale równie ważne jest praktykowanie tej wiedzy.

A jak praktykować, jak tego nas nigdzie nie uczono? Jak w codziennej gonitwie, uczyć się, łuskać co ważne i jeszcze stosować?

Wyobraź sobie, że możesz skorzystać z wiedzy medycznej, dietetycznej, fizjoterapeutycznej i motywacyjnej.. Brzmi nieźle ? Wyobraź sobie, że dostajesz narzędzia i wiedzę i wchodzisz na ścieżkę nowej jakości w działaniu i podejmowaniu decyzji?

Oczywiście indywidualne spotkania z każdym ze specjalistów jak lekarz, dietetyk, fizjoterapeuta, psycholog to rzecz jasna wydatek nie mały. Kilka spotkań kontrola przynajmniej 3000 PLN. Pewnie czekałoby Cię przynajmniej ze 20 godzin u różnych specjalistów i każdy z nich pracowałby z Tobą osobno, nie wiedząc co podpowiadają Ci inni.

Gdybyś jednak mogła skorzystać z takiej wiedzy, będąc w małej grupie 24 osób, spotykać się na żywo i zadawać pytania? I w super cenie mieć 20 godzin wartościowych treści, narzędzi, to myślisz, że mogłoby Ci to pomóc?

Uporządkowane i sprawdzone treści na bazie danych naukowych, łatwe do wykorzystania narzędzia motywacyjne i do planowania grupa innych dziewczyn podobnie zmagająca się z takim wyzwaniem, jakie i Ty podejmujesz, możliwość zadawania pytań na żywo i w trakcie trwania kursu.

Jasne to jaki lekarz może pomóc przy chorobie Hashimoto jest ważne! Jest także miejsce dodatkowo pomoże Ci uzyskać wiedzę od lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów i psychologów.

Komentarze