Idea

image

Dlaczego powstało Smile2Heal?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania : co zrobić by poczuć się lepiej? Jeżeli szukasz informacji dietetycznych, medycznych, sportowych, motywacyjnych i nie znajdujesz kompleksowych odpowiedzi? To jesteś w dobrym miejscu.

Prócz korzystania z google'a możesz chodzić do różnych specjalistów osobno i próbować pozbierać to co mówią w całość samemu ... prócz wysokich kosztów...tracisz coś bardziej cennego: czas, który możesz zaoszczędzić, bo tę pracę, pozbierania najlepszych, najbardziej wiarygodnysch informacji, zintegrowania, przenikania i przedstawienia w sposób jasny i obrazowy wykonaliśmy za Ciebie.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy od 9 lat wspierają tych, którzy potrzebują zmienić swój Lifestyle, a nie wiedzą od czego zacząć.

Dzisiaj o człowieku wiemy już bardzo dużo, zarówno od strony medycznej, jak i dietetycznej, psychologicznej, fizjoterapeutycznej i motywacyjnej, relaksacyjnej, społecznej etc.

Każda z tych części, chociaż zajmuje się bardzo konkretną dziedziną wiedzy, jest powiązana z każdą przed nią i za nią, w sposób często nierozerwalny. Jednocześnie niejednokrotnie zapominamy o tym, i szukamy kompleksowych odpowiedzi od jednego specjalisty lekarza, dietetyka, fizjoterapuety czy psychologa. Sęk w tym, że aby sobie pomóc, potrzeba narzędzi, wiedzy i często wsparcia, od każdego z nich, a najlepiej, aby każdy z nich jeszcze wiedział co mówił specjalista przed nim i specjalista za nim...ufff

Jeżeli chociaż raz wyszłaś / wyszedłeś od lekarza z receptą oraz wskazówkami proszę:

  • się wiecej ruszać,
  • mniej stresować,
  • lepiej odżywiać
  • i wysypiać,

a następnie poczułaś / poczułeś mętlik, to właśnie dlatego powstało to miejsce... by towarzyszyć Ci w tej drodze i zmianie.

image

Dlatego teraz!

Naszym marzeniem jest, aby wyjść z konwencji tylko dietetyk, lub tylko lekarz, tylko recepta, tylko lek, tylko fzjoterapeuta, tylko psycholog prawdę Ci powie.

Naszą ideą jest propozycja połączenia tych różnych dziedzin i zaproszenie Was do wspólnego odkrywania tego co może pozwolić każdemu indywidualnie poznać siebie lepiej, dopasować metody i techniki do własnego trybu życia i sposobu działania.

Naszą ideą wreszcie jest inspirowanie i korzystanie z dobrodziejstw wiedzy, która została przebadana, sprawdzona i której skuteczność została udowodniona. Tzw. Evidence Based Medicine

Naszą ideą jest, aby dostęp do wiedzy różnych specjalistów był finansowo przystępny.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze możesz:

  • Otrzymać profesjonalną wiedzę od praktyków - wysokiej klasy specjalistów swoich dziedzin:
  • Liczyć na to, że nasi specjaliści współpracują ze sobą, a tym samym wiedza się nie wyklucza, a przenika i uzupełnia.
  • Dzięki kursowi w grupie stać Cię na wiedzę, z każdego gabinetu.
  • Poczuć siłę grupy, wspierającej inspirującej, która będzie pracowała pod okiem specjalistów.
image

Co więcej?

Wiemy, że każdy z nas jest trochę inny. To sprawia, że jesteśmy wjątkowi, ale co za tym idzie nakłada na nas odpowiedzialność za nasze decyzje.  Mamy różne potrzeby, inne korzenie, inne geny, inne fundamenty etc. Chociaż nie ma jednej dobrej metody dla wszystkich, mamy dobrą wiadomość, jest wiele metod, z których możesz wziąć coś dla siebie i idealnie dopasować do swojego trybu i stylu życia. Ta wyjątkowość czyni Cię sprawczym, byś podążała własną ścieżką, by znaleźć własną drogę. Inspiruj się, ale nie oczekuj, że znajdziejsz kalkę. Zaręczam, że szukając znajdziesz rozwiązanie dla siebie, znajdziesz metodę dla siebie.

U nas działasz w grupie, nie jestś sam/ sama, działasz pod okiem specjalistów, ale to Ty indywidualnie wyczuwasz niuanse co Ci gra, a co nie jest dla Ciebie. Z nami będzie łatwiej przejść tę drogę zmiany, poznać siebie lepiej, zrozumieć co i w jakiej formie jest dostępne.

Dla jednych będzie to oddychanie dla innych intensywny trening dla jeszcze innych inspirujący spacer, dla jednych brukselka, dla innych szpinaj, dla jednych poranej dla innych wieczór i to jest ok.

Zapraszamy Cię w tę drogę.